Telefoniczna rejestratorka/rejestrator medyczny z orzeczeniem o niepełnosprawności

Proassist Piaseczyńscy i Wspólnicy Spółka Jawna poszukuje do swojego zespołu osoby do telefonicznej rejestracji pacjentów.

Wymagania:
-znajomość obsługi komputera oraz Internetu
-aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
-komunikatywność
-wysoka kultura osobista, elokwencja
-poprawna dykcja

Obowiązki:
-odbieranie przychodzących połączeń i rejestrowanie pacjentów do gabinetów lekarskich
-udzielanie informacji na temat oferowanych usług specjalistów
-odwoływanie lub przekładanie wizyt na inne terminy
-nadzór nad kalendarzem firmowym zgodnie z wewnętrznymi procedurami
-kontakt telefoniczny i mailowy z personelem medycznym

Oferujemy:
-pracę w zgranym i młodym zespole w biurze przy ul. Grzecznarowskiego 2 w Radomiu
-w miarę elastyczny grafik pracy
-pracę w systemie zmianowym – 7h dziennie (biuro czynne od poniedziałku do piątku w -godz. 8:00-21:00 oraz w soboty 8:00-15:00. Wymagana jedna sobota w miesiącu.)
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-wynagrodzenie 2600zł brutto miesięcznie
-dodatkowe benefity (karta Multisport)

Forma pracy: Pełen etat/ praca stacjonarna

Miejsce pracy: Radom ul. Grzecznarowskiego 2

Telefon: 883 713 821

Email: kariera@proassist.pl