Analityk danych z językiem angielskim z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziana znajomość innych języków
  • Umiejętność prowadzenia rozmów
  • Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność
  • Otwartość i chęć do pracy
  • Własny komputer oraz słuchawki
  • Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów, sklepów, projektantów którzy będą zainteresowani naszymi produktami
  • Kontakt z kontrahentami
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Praca zdalna
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566

rekrutacja@bponetwork.pl

nwalkiewicz@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.