Graphic Designer – Praca zdalna

GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o.
Telefon: 537 395 519
Email: praca-cv@gowork.pl

Poszukuje:

Wymagania:

  1. Podstawowe zrozumienie HTML i CSS.
  2.  Doświadczenie w projektowaniu grafiki dla internetu.
  3. Doskonała znajomość pakietu Adobe, obejmująca Photoshop, Illustrator, InDesign, oraz Figma.
  4. Umiejętność zastosowania zasad kompozycji i przygotowania materiałów do druku.
  5. Aktywne śledzenie trendów w branży tworzenia materiałów graficznych.
  6. Pasja do komunikacji za pomocą środków wizualnych, w tym ilustracji i infografiki.
  7. Kreatywność, zdolność do generowania unikatowych pomysłów oraz tworzenia nietuzinkowych rozwiązań graficznych.
  8. Silne umiejętności interpersonalne oraz zdolność do efektywnej pracy w zespole.
  9. Skuteczna organizacja czasu pracy w celu efektywnego wykonywania obowiązków.

Obowiązki:

  1. Tworzenie atrakcyjnych wizytówek reklamowych dla naszych klientów.
  2. Projektowanie różnorodnych materiałów graficznych dostosowanych do działań online, takich jak mailingi, banery, strony docelowe, prezentacje oraz grafiki do mediów społecznościowych.
  3. Kreacja elementów graficznych na stronach internetowych, które efektywnie wyróżnią nasze usługi.
  4. Przygotowywanie kompleksowych plików produkcyjnych i materiałów do druku, starannie dbając o każdy szczegół.
  5. Kreatywne opracowywanie materiałów promocyjnych firmy, obejmujących katalogi, ulotki, plakaty, billboardy i inne.
  6. Profesjonalna obróbka graficzna zdjęć, nadająca im wyjątkowy charakter i przyciągającą uwagę odbiorców.
  7. Projektowanie graficzne wydarzeń wewnętrznych w firmie, tworząc unikalne wizualne doświadczenia dla naszych pracowników.

W ofercie:

  1. Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zapewniające stabilność finansową.
  2. Profesjonalne szkolenie i wprowadzenie w nowe obowiązki zawodowe.
  3. Możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w Twojej dziedzinie pracy.
  4. Elastyczny tryb pracy hybrydowy, pozwalający na dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb.
  5. Wspierającą atmosferę i zgraną współpracę w zespole.
  6. Prywatną opiekę medyczną, dbającą o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.
  7. Dofinansowanie do zajęć sportowych, wspierające aktywny tryb życia i utrzymanie kondycji fizycznej.
  8. Przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą rozwojowi i realizacji zawodowych celów.

Aplikację należy wysłać przez formularz: https://www.gowork.pl/url/oferta/praca-gowork-zdalna-hybrydowa-graphic-designer

Wynagrodzenie: od 7000 do 9000

Forma pracy: Pełen etat

Praca zdalnie: Tak

Lokalizacja: Warszawa