Helpdesk z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana wiedza w zakresie:
    – Konfiguracji systemów Windows,
    – Sieci i prostych narzędzi sieciowych,
    – Konfiguracja urządzeń sieciowych, Przełączników L2, Punktów dostępowych WiFi,
    – Protokołów poczty elektronicznej,
    – DNS,
    – Systemów Linux,
    – Systemów ERP,
    – Baz danych Microsoft SQL Server, MySQL. Pisanie skryptów SQL,
    – Microsoft IIS,
    – VMWare – wirtualizacja,
  • Własny komputer,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

Obowiązki:

  • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami w Serwerach Windows,
  • Zarządzanie uprawnieniami w systemach pozostałych ściśle powiązanych z branżą i markami. Systemy DMS oraz portale powiązane z marką,
  • Zarządzaniem uprawnieniami i rozwiązywaniem problemów w systemach Księgowych,
  • Bieżąca pomoc użytkownikom w problemach z komputerami opartymi o system Windows,
  • Instalacja oprogramowania, drukarek, konfiguracja poczty,
  • Zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem komputerowym i sieciowym.
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników, pojawiających się we wszystkich systemach Firmy a głównie:
  • ERP (DMS) – System Obsług Dealerstwa (AutoStacja,ASoft).
  • DMS – System Obiegu Dokumentów (Amodit)
  • Symfonia FK, ŚT, KiP, e-Pracownik.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prace zdalną
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie oferty:

Marzena

516 703 419

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.