Konsultant telefoniczny wyposażenia łazienek z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wymagania:

· Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej
· Umiejętność efektywnego wykorzystania narzędzi informatycznych,
· Dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę,
· Wykształcenie min. średnie,
· Dobra organizacja pracy,
· Umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu,
· Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

Obowiązki:

Twoje obowiązki:
· Efektywna telefoniczna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
W naszej pracy tworzymy jasne i klarowne zasady. Staramy się, by komunikacja z Klientem opierała się o najwyższe standardy. Zadowolenie Klienta z przebiegu konwersacji to nasz zasadniczy cel. Prowadzenie najwyższej jakości rozmów z klientami w oparciu o szacunek i partnerskie relacje.
· Nawiązywanie długofalowych relacji z Klientem.
Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla nas Klient. Dbamy o to, by chciał do nas wracać, dlatego nasze działania wykonujemy tak, by współpraca z nim przynosiła długofalowe korzyści.
· Badanie potrzeb klienta
Informowanie o sposobie składania i realizacji zamówień, doraźna pomoc w zakresie pytań dotyczących oferty produktowej

Oferujemy:

· Wysoki standard pracy w biurze położonym niedaleko centrum Skawiny ( 1 min od głównego przystanku autobusowego). Nasza siedziba to nowoczesne, funkcjonalne miejsce, wyposażone we wszystko to, czego potrzeba idealnemu handlowcy,

· Jako profesjonaliści wiemy, że nauka i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności to podstawa. Łazienkarium.pl oferuje możliwość uczestnictwa w szkoleniach poszerzających Twoja wiedzę,
· Korzystamy z nowoczesnych technologii, dbamy o to, by każdy członek zespołu efektywnie wykorzystywał czas pracy poprzez dostęp do rozwiązań ułatwiających proces wykonywania zadań, realizacji zamówień, kontakt z Klientem.
· Chcesz poznać ciekawe, wartościowe osoby? Świetnie trafiłeś/aś! Oferujemy miłą atmosferę, dobrą kawę, owocowe czwartki każdego dnia tygodnia 🙂 i współpracę ze świetnymi ludźmi.
· Na koniec, możliwość zakupu produktów wyposażenie łazienek w promocyjnych cenach!

Wynagrodzenie od 2800 do 3500

Forma pracy: Pełen etat

Praca zdalnie: Nie

Lokalizacja: Skawina

Kontakt: 794 444 049