Młodszy księgowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/ ul. Nowogrodzka

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Preferowane doświadczenie w księgowaniu dokumentów min. pół roku
  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne
  • Znajomość dokumentów księgowych
  • Sprawność w prowadzeniu dokumentów
  • Umiejętność księgowanie dokumentów (pełna księgowość i KPIR)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word) w stopniu podstawowym
  • Obsługa programów: Subiekt GT, Rachmistrz GT
  • Mile widziana znajomość Rewizor GT, Enova 365
  • Odpowiedzialność za powierzone działania, dokładność i skrupulatność
  • Chęć do współpracy i nauki
    Umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów (pełna księgowość i KPIR)
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe itp)
  • Wpinanie dokumentów do segregatorów
  • Sprawdzanie poprawności zaimportowanych danych
    Przygotowywanie zestawień braków w dokumentacji
  • Przyjmowanie zestawień w Excel

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej organizacji
  • Umowa o pracę
  • Możliwość przyuczenia do pracy
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie oferty:

Agnieszka Grochala

agrochala@bponetwork.pl

503 460 421

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.