Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Góraszka koło Warszawy

Wymagania:

• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Wykształcenie min. Średnie
• Obsługa pakietu Microsoft Office zwłaszcza Excel
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność prowadzenia rozmów
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Łatwość w klarownym przekazywaniu informacji
• Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

• Stały kontakt z klientem w zakresie obsługi zamówień i reklamacji (e-mailowy, telefoniczny)
• Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
• Bieżący kontakt z pracownikami innych działów zaangażowanych bezpośrednio w proces obsługi zamówień, zwrotów i reklamacji
• Grupowa realizacja zamówień w systemie Ixpertis
• Obsługa systemu magazynowego Cebularis
• Wsparcie działu sprzedażowego w przygotowaniu oraz analizie oferty oraz aktualizacji bazy klientów
• Stała współpraca z działem IT, w celu niwelowania usterek wpływających na nieefektywną obsługę zamówień klienta
• Wystawianie dokumentów sprzedażowych (faktury zaliczkowe, korygujące, faktury końcowe)
• Bieżące przyjmowanie wpłat PLN i EUR w systemie Ixpertis i IAI

Oferujemy:

• Prace stacjonarną w pełnym wymiarze godzin pracy w Góraszce koło Warszawy
• Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
• Niezbędny sprzęt do pracy
• Karta MultiSport
• Opiekę medyczną
• Wynagrodzenie 3 490,00 – 4750 zł brutto na okresie próbnym, potem do uzgodnienia z pracodawcą

Kontakt w sprawie ofert pracy:
Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.