Nauczyciel matematyki z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Firma produkująca opakowania z tekstury falistej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:

Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Magister matematyki z przygotowaniem pedagogicznym
Doświadczenie w pracy z młodzieżą – mile widziane
Znajomość programów nauczania matematyki w szkole średniej i podstawowej
Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań
Umiejętność indywidualnej pracy z uczniem

Obowiązki:

Przygotowanie ucznia do odpowiedzi, klasówki z matematyki w szkole podstawowej lub średniej
Przygotowanie ucznia do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym
Wyjaśnianie trudnych dla ucznia kwestii na bieżąco
Systematyczna praca z uczniem, umiejętność reagowania jego na aktualne potrzeby
Indywidualna praca z osobami na różnych etapach edukacji

Oferujemy:

Umowa o prac,
Praca w godzinach odpowiadających uczniowi, najczęściej popołudniowych
Miła atmosfera w pracy
Możliwość rozwoju
Respektowanie wszystkich przywilejów osoby niepełnosprawnej

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Iwona Lewandowska 508552445
ilewandowska@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.