Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków/ ul. Bolesława Prusa

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera i Internetu na poziomie biurowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pisania tekstów z zachowaniem stylistyki i ortografii języka polskiego
  • Pracowitość oraz zaangażowanie w powierzoną prace
  • Samodzielność, sumienność, systematyczność w działaniu
  • Umiejętność organizowania sobie pracy
  • W zależności od przydzielonego stanowiska pracy duża komunikatywność

Obowiązki

  • Odbieranie połączeń telefonicznych
  • Czytanie emaili
  • Porządkowanie spraw i dokumentów
  • Samodzielne prowadzenie spraw zleconych w emailach
  • Monitorowanie przebiegu spraw
  • Czuwanie nad obiegiem dokumentów
  • Koordynacja, zarządzanie oraz organizacja codziennej pracy własnej
  • Wykonywanie pozostałych czynności zleconych przez pracodawcę

Oferujemy:

  • Miesięczny staż- bezpłatny
  • Następnie mowę o pracę
  • Pierwsza umowa na okres próbny min. 2 tygodnie, preferowany miesiąc
  • Elastyczny czas pracy
  • Prace w firmie zatrudniającej już osoby z niepełnosprawnością
  • Biuro zlokalizowane na parterze
  • Możliwość wykonania wjazdu dla wózka inwalidzkiego
  • Dostęp do kuchni
  • Dodatkowe benefity
  • Wynagrodzenie do ustalenia
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Natalia Walkiewicz

nwalkiewicz@bponetwork.pl

503 460 566

rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.