Specjalista ds. Rozliczeń Transakcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń Transakcji
Miejsce pracy: praca zdalna/cała Polska

Wymagania:
• Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• Mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub pokrewnej,
• Preferowane doświadczenie w rozliczeniach transakcji kartami,
• Uczestnictwo we wdrażaniu projektów finansowych i/lub informatycznych,
• Podstawowa znajomość tematyki zarządzania projektami, umiejętność formułowania wymagań i tworzenia dokumentacji,
• Podstawowa znajomość zasad księgowości i rozliczeń operacji walutowych,
• Znajomość przepisów obowiązujących na rynkach finansowych i kapitałowych,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Otwartość, elastyczność, pozytywne nastawienie i motywacja do wprowadzania zmian,
• Odpowiedzialność i umiejętność ustalania priorytetów zadań,
• Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacji z innymi pracownikami,
• Własny komputer,
• Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

Obowiązki:
• Zapewnienie prawidłowego działania i przebiegu rozliczeń transakcji walutowych,
• Obsługa komunikacji z systemami bankowymi i uzgadnianie sald kont bankowych,
• Administracja umowami i rachunkami klientów oraz komunikacja z klientami,
• Aktywne uczestnictwo w projektach wdrożenia nowych produktów i rozwoju systemu.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej innowacyjne usługi finansowe,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
• Uczestnictwo w tworzeniu nowych produktów finansowych,
• Umowę o pracę,
• Prace zdalną,
• Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych.

Kontakt w sprawie ofert pracy:
Natalia
503 460 566
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.