Telefoniczny doradca klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Firma Partner Papes Sp. z o.o. poszukuje pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Telefoniczny doradca klienta

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej,
• mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej produktów lub usług B2B,
• wykształcenie minimum średnie,
• znajomość pakietu MS Office,
• zapał do pracy oraz zorientowanie na realizację celów sprzedażowych,
• umiejętność organizowania czasu pracy, sumienność, odpowiedzialność i dokładność.

Obowiązki:
• pozyskiwanie klientów biznesowych,
• telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami i prezentacja oferty,
• telefoniczna i mailowa obsługa sprzedażowa klientów B2B,
• realizacja indywidualnych celów jakościowych i sprzedażowych,
• terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących projektów sprzedażowych.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałe wynagrodzenie i premię zależną od wyników,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• szkolenia produktowe i sprzedażowe,
• możliwość stałej pracy zdalnej,
• pracę od 8 do 16,
• stabilną pracę w zgranym zespole w firmie działającej od 30 lat,
• możliwość przystąpienia do programów: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej,
• stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Wynagrodzenie od 3000 do 4500

Forma pracy: inna

Praca zdalnie: Tak

Lokalizacja: Wrocław

Kontakt:

Mob. 668402770
e-mail: praca@partnerpapes.pl