MAGDOMED

MAGDOMED

MAGDOMED jest Specjalistyczną Przychodnią Rehabilitacyjną działającą z sukcesami w Kaliszu nieprzerwanie od 2003 roku.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i dobrze wykształconych fizjoterapeutów. Zapewnimy Tobie i Twoim najbliższym rehabilitację pourazową, ortopedyczną, neurologiczną, jak również zabiegi mające na celu poprawę postawy ciała oraz pomoc w usprawnieniu wykonywania codziennych czynności. Pomożemy Ci odzyskać sprawność i cieszyć się pełnią życia. W naszym nowoczesnym Centrum zrealizujesz rehabilitacją dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Oprócz zabiegów fizykalnych, zajmujemy się również terapią manualną kręgosłupa i stawów obwodowych, wykorzystując do tego metody McKenziego, dr Andrzeja Rakowskiego, PNF, Kinesiotaping, Taping sportowy i medyczny. Odnosimy dużo sukcesów w leczeniu pacjentów, co zapewnia nam dobrą opinią i renomę.

Posiadamy nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwiający diagnozę problemu i kompleksowe leczenie dolegliwości. W naszej przychodni panuje atmosfera pełna życzliwości, dzięki czemu Pacjenci czują się u nas dobrze, zaś fizjoterapeuci mają doskonałe warunki do współpracy.

Szukaliśmy pracownika i polecono nam dobrego masażystę, który również poszukiwał zatrudnienia. Paweł okazał się osobą niedowidzącą, ale my byliśmy zachwyceni jego umiejętnościami. I zatrudniliśmy fachowca. Podobnie było z Anią, która okazała się znakomitą fizjoterapeutką i nikomu nie przeszkadza, że jest osobą niedosłyszącą. Tacy pracownicy to skarb!