Randstad Polska

Randstad Polska

Randstad Polska, wchodzący w skład międzynarodowej struktury Randstad Holding nv, jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR – od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Jesteśmy obecni w Polsce od 1994 r.

Działania Randstad nie ograniczają się jednak wyłącznie do doradztwa personalnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku pracy w Polsce, realizujemy także inne, niezwykle ciekawe projekty z obszaru HR. Kierując się misją Human Forward powołaliśmy do życia Instytut Badawczy Randstad, którego centralnym punktem działań są prowadzone cyklicznie badania opinii przedsiębiorców i pracowników – wyniki tych badań są dostępne nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. 


Naszym zdaniem sukces firmy w dużej mierze zależy od społeczeństwa, którego uczestnicy potrafią nawiązać dającą pozytywne rezultaty współpracę. Jako firma odpowiedzialna społecznie, wspieramy tych, którzy mają utrudniony dostęp do rynku pracy poprzez współpracę m.in. z organizacjami takimi, jak Voluntary Services Overseas. Ale działamy też bardzo lokalnie – już kilka lat temu dostosowaliśmy nasz tryb pracy tak, aby móc zatrudniać osoby z różnymi niepełnosprawnościami w naszej centrali w Warszawie. Obecnie zatrudniamy osoby głuche, z zaburzeniami psychicznymi, niedowidzące i na wózku inwalidzkim – wszyscy zajmują się kadrami, obsługą pracowników i ich dokumentów. Dzięki pracy z osobami z niepełnosprawnościami nie tylko dajemy im szansę rozwoju kariery dokładnie tak samo jak innym pracownikom, ale też sami uczymy się widzieć świat ich oczami. Oceny, które od nich otrzymujemy, pokazują, że w pracy czują się dobrze i to dla nas jest wielka wartość.