RC DESIGN

RC DESIGN

RC Design jest firmą która zajmuje się projektem i produkcją mebli już od ponad 20 lat. Ich rzetelność, jakość, a także piękny design sprawiły, że są marką rozpoznawalną na całym świecie – ostatnimi czasy ich produkty trafiły nawet do Nigerii. Jednocześnie dzięki swojemu doświadczeniu i wysoce nowoczesnym maszynom, które wchodzą w skład ich zakładów produkcyjnych są w stanie sprostać i zrealizować najtrudniejsze oraz najbardziej wymagające projekty, dostosowując się do każdego klienta indywidualnie. Zapytani o to jak to się stało, że zaczęli zatrudniać osoby z niepełnosprawnością skromnie odpowiedzieli: „Nigdy nie byliśmy zamknięci na osoby niepełnosprawne. Gdy zgłosiła się do nas osoba spełniająca kryteria z ogłoszenia o pracę bez zastanowienia się zatrudniliśmy ją.”
Takie podejście RC Design do środowiska pracowników z niepełnosprawnością sprawiły, że jesteśmy dumni mogąc wręczyć tej firmie Nasz medal „Pracodawcy z serem”. Właśnie w taki „równy” sposób powinno się traktować wszystkie osoby. Życzymy RC Design samych dalszych sukcesów.
„(…) ileż w tych wszystkich meblach, przedmiotach, kryje się ludzkich dotknięć, spojrzeń, ileż bicia serc, westchnień, smutków, płaczów, przerażeń, naturalnie i uśmiechów, uniesień, wybuchów radości…” – Wiesław Myśliwski.